En ucuz internet

en ucuz internet

En ucuz internet kampanyaları arasından size uygun tarifeyi seçip başvurunuzu kolayca yapabilirsiniz.

Vodafone, Turknet, Doping internet firmalarına ait en ucuz internet tarifeleri, telefonlu ve telefonsuz olarak ikiye ayrılmaktadır.

Ev telefonu bağlatmak istemiyor veya aktif olarak kullanmakta olduğunuz telefon hattınızın kapatılarak telefonsuz internete geçirilmesini istiyorsanız, en ucuz yalın internet seçeneklerini inceleyip seçiminizi bu tarifeler arasından yapmalısınız.

Ev telefonunuzu aktif olarak kullanıyor ve sabit hattınızın kapatılmasını istemiyorsanız sabit hatlı en ucuz internet tarifeleri sizin için en uygun olan kampanyalar olacaktır. Aynı zamanda ev telefonunuz ve internetiniz yok ve sabit telefon hattı ile birlikte internet bağlatmak istiyorsanız yine sabit hatlı en ucuz internet seçeneklerini incelemelisiniz.

Aşağıda kısa açıklamaları yer alan en ucuz internet kampanyalarının detaylı bilgilerine açıklamalarla birlikte sunulan linklerden ulaşabilirsiniz. Kampanyalar arasında kararsız kalır ve müşteri hizmetleri yetkililerimizin sizin için uygun olan en ucuz internet tarifesini seçmenize yardımcı olmalarını isterseniz sayfanın en altında bulunan hızlı başvuru formunu doldurup bize iletebilirsiniz.

  • En ucuz internet (yalın internet)

Sabit telefona ihtiyacım yok, en ucuz internet tarifesi hangisi diye merak ediyorsanız yalın internet kampanyaları arasındaki en ucuz internet tarifesi, Vodafone net tarafından evler/ofisler için hazırlanmış Yalın ADSL tarifesidir. Vodafone net en ucuz internet kampanyasında 16 Mbps”e kadar hızda limitsiz internet 60 GB (AKN) için aylık 49,90 TL fatura ödersiniz. Vodafone net yalın internet tarifesi 24 ay taahhüt kapsamında Vodafone ADSL kampanyaları arasındaki en ucuz internet kampanyasıdır.
Vodafone net en ucuz yalın internet kampanya detayları

İnternet sizin için olmazsa olmazlardan ise yalın internet seçenekleri arasında uzun süre indirim alabileceğiniz en ucuz internet tarifesi Sade Doping kampanyasıdır. Doping ADSL tarafından sunulan 36 ay boyunca sabit fiyat garantili bu kampanya için aylık fatura bedeli 49,99 TL. ayrıca ek bir ücret yok. Sade Doping en ucuz internet paketi 16 Mbps”e kadar hızda limitsiz ve 50 GB (AKN) ile en uygun fiyatlı kampanyalardan. Doping ADSL kampanyasındaki en önemli unsur 36 ay boyunca zamlardan etkilenmiyor olmanızdır. Sade Doping yalın internet kampanyası 36 ay taahhüt kapsamındadır.

  • En ucuz internet (sabit telefonlu internet)

Ev telefonu kullananlar veya yeni internet hattı ile birlikte sabit telefon bağlatmak isteyenler için en ucuz internet seçeneği, Doping ADSL 16 Mbps”e kadar limitsiz internet 36 ay sabit fiyatlı olarak sunulmakta ve aylık ücreti 39,99 TL. Sabit telefon hattınız var ise telefon için gelen faturalarınız yine aynı şekilde gelmeye devam eder ve limitsiz internet için aylık 39,99 TL. fatura ödersiniz. Ev telefonu hattı üzerinden sunulan internet kampanyaları arasındaki en ucuz internet seçeneği şu an için bu kampanyadır. Sabit telefonunuz yok veya mevcut hattınızı Doping ADSL tarafına taşımak isterseniz 39,99 TL. İnternet bedeline ek olarak sunulan telefon paketlerinden birini seçebilirsiniz. Bu kampanyadan sadece sabit telefon hattı olanlar veya yeni telefon hattı bağlatmak isteyen aboneler yararlanabilir.
Doping 16 Mbps”e kadar limitsiz 36 ay sabit fiyatlı ev telefonu hattı üzerinden sunulan en ucuz internet kampanyası detaylarını aşağıdaki butona tıklayarak inceleyebilir, online başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Doping ADSL tarafından sunulan bu kampanya 36 ay taahhüt kapsamındadır ve 36 ay sabit fiyatlı telefon hattı üzerinden sunulan en ucuz internet kampanyasıdır.

Ev telefonu ile birlikte sunulan kampanyalardan 24 Aylık taahhüt seçenekleri arasındaki en ucuz internet tarifesi Turknet orta paket diyebiliriz. Turknet ev telefonlu en ucuz internet kampanyasında 16 Mbps”e kadar hızda limitsiz internet, 50 GB (AKN) ve 3000 dakikalık şehir içi/şehirler arası konuşma paketi bulunuyor. Turknet orta paket ev telefonu hattı ile alınabilecek en ucuz internet seçenekleri arasında ve indirimli fiyatı 59,90 TL. Turknet orta paket 24 aylık taahhüt kapsamındadır ve Turknet tarafından sunulan ev telefonlu internet tarifeleri arasındaki en ucuz internet kampanyasıdır.

Sabit telefon hattı ile sunulan en ucuz internet kampanyaları arasında bir diğer kampanya ise Vodafone net 16 Mbps”e kadar hızda 60 GB (AKN) ile Vodafone ADSL tarifesidir. Vodafone net tarafından sunulan ev telefonlu en ucuz internet kampanyasında, internet ve konuştukça öde tarifeli telefon hattı için toplam 59,90 TL fatura ödersiniz. Bu tarifeye ek olarak isteyenler 100 dakikalık ek konuşma paketine 5 TL. ödeyerek, 300 dakikalık ek konuşma paketine ise 9 TL. ödeyerek sahip olabilirler. Vodafone net ev telefonlu en ucuz internet tarifesi 24 aylık taahhüt kapsamındadır. Ev telefonu kullanan aboneler Vodafone yalın internet tarifesini seçtikten sonra ev telefonu hatlarını da Vodafone Net tarafına taşımak istediklerini iletebilirler. Vodafone yalın internet kampanyası hakkında detaylı bilgi almak ve kampanya başvurusu yapmak için aşağıdaki linki kullanabilirsiniz.

  • En çok tercih edilen ve en ucuz internet (yalın internet)

Vodafone yalın internet kampanyası en ucuz internet kampanyaları arasında en çok tercih edilen internet tarifelerindendir. Vodafone yalın internet paketinin çok tercih edilmesinin başlıca sebepleri ise; ev telefonuna ihtiyaç olmaması, 60 GB AKN ile suluyor olması ve uygun fiyatlı olmasıdır. Vodafone Net en ucuz internet tarifesini incelemek ve detaylı bilgi almak için aşağıdaki butonu kullanabilir, Vodafone yalın internet başvurusu için hızlı başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Vodafone Yalın İnternet