Hızlı başvuru formu

Hızlı başvuru formunu doldurun müşteri temsilcilerimiz sizi arasın.
Mevcut internet kampanyaları arasından sizin kullanımınız için uygun olan internet paketini seçmenize yardımcı olsun ve başvurunuzu tamamlasın.
BAŞVURU HAKKINDA SIK SORULANLAR;

1. Başvurumu gönderdim, müşteri hizmetleri beni ne zaman arayacak?
Başvurunuz ile birlikte sizi aramamızı istediğiniz herhangi bir zaman dilimi belirttiyseniz, Müşteri hizmetleri sizi belirlediğiniz tarih ve saatte arayacaktır. Başvurunuz ile birlikte herhangi bir zaman dilimi belirtmediyseniz mesai saatleri içerisinde başvuru sırasına göre aranırsınız.

2. Web sitenizden yaptığım başvurunun herhangi bir bağlayıcılığı var mı?
Yaptığınız başvuru sadece sizi arayıp bilgilendirmemiz için yapılan bir ön başvuru niteliğindedir ve bir bağlayıcılığı yoktur. Müşteri hizmetleri başvurunuza istinaden sizi arayıp kampanya hakkında bilgilendirecek, onaylamanız durumunda başvurunuzu aktif başvuru konumuna getirecek ve internet bağlantınızın gerçekleşmesi için işlemlerinizi başlatacaktır.

3. Müşteri hizmetleri başvuruma istinaden beni arayıp kampanya hakkında bilgilendirdi ve başvurumu tamamladı, internet bağlantım ne kadar zamanda tamamlanır?
Mesai saatleri içerisinde saat 09:00 – 17:00 arasında onayı alınan başvuruların evrakları aynı gün kargoya verilmektedir, bu saatler dışında onayı alınan başvuruların evrakları ertesi gün kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1 ile 3 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanır. İnternet bağlantı işlemleriniz yine bulunduğunuz bölgedeki yoğunluk durumuna bağlı olmakla birlikte ortalama 2 ile 3 iş gününde tamamlanmaktadır.

4. Hızlı başvuruda herhangi bir kampanya veya firma belirtmedim ancak tüm internet kampanyaları ve firmalar hakkında bilgi istiyorum ve başvurumu buna göre yapmak istiyorum bunun için ne yapmalıyım?
Hızlı başvuru formu doldurulup gönderildiğinde müşteri hizmetleri sizi arar ve ilgilendiğiniz kampanya hakkında bilgilendirir. Başvuruyu gönderdikten sonra herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur. Müşteri hizmetleri sizi aradığında ister tek kampanya ister tüm internet kampanyaları hakkında bilgi alabilir, tercihinize uygun internet paketi ve tercih ettiğiniz internet servis sağlayıcı firmayı seçerek başvuru işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz.

5. Başvuru işlemleri tamamen ücretsiz mi, herhangi bir kargo bedeli ödeyecek miyim?
Başvuru işlemleri tamamen ücretsizdir,başvurunuz ile ilgili kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır.