İnternet Kampanyaları – Vodafone, Turknet, Doping İnternet

internet kampanyaları

İnternet kampanyaları internet servis sağlayıcılara göre gruplandırılmıştır.

İncelemek istediğiniz internet kampanyası hakkında daha detaylı bilgiye ulaşmak ve tüm içeriğini incelemek için ilgili kampanyanın üzerine tıklayınız.

Kampanyalar arasında tercih yapmakta zorlanıyorsanız veya müşteri hizmetleri yetkililerinden daha detaylı bilgi almak istiyorsanız sayfanın en altında bulunan hızlı başvuru formunu doldurabilirsiniz.

[news_list title=”Doping internet kampanyaları” display=”category” category=”64″ count=”50″ excerpt_length=”200″ show_more=”off” header_background=”#a3009b”]
Doping internet 2004 yılından bu yana Türkiye genelinde bireysel ve kurumsal olarak internet ve sabit telefon hizmeti sunmakta olan köklü ve eski bir kuruluştur.

Doping internet kampanyaları uygun fiyatları, esnek yapıda olan taahhüt seçenekleri ve hızlı aktivasyon işlemleri sebebiyle çok tercih edilmektedir.

İnternet bağlatacağım ancak işim acele diyorsanız, Doping internet sizin için doğru seçim olacaktır.

Kategorilere göre Doping internet tarifeleri;

[news_list title=”Turknet internet kampanyaları” display=”category” category=”66″ count=”50″ excerpt_length=”200″ show_more=”off” header_background=”#1f1f8e”]
Turknet 1996 yılında kurulmuştur. Türkiye’nin En Büyük 100 Bilişim sirketi arasındadır.
Kurumsal ve bireysel olarak internet ve sabit telefon hizmeti sunan ve bilişim sektöründe kendini kanıtlamış bir telekom operatörüdür. Turknet internet kampanyaları arasında seçim yapabileceğiniz bir çok kampanya bulunmaktadır, bunlar arasında en uygun ve en çok tercih edilen internet kampanyaları, limitsiz internet ve ev telefonu ikili paketlerdir.

İnternet bağlatmak istiyorum ve yanında ev telefonunu da en ucuz fiyata kullanmak istiyorum diyorsanız Turknet internet kampanyaları sizin için en doğru seçim olacaktır.

Kategorilere göre Turknet internet tarifeleri;

[news_list title=”Vodafone internet kampanyaları” display=”category” category=”65″ count=”50″ excerpt_length=”200″ show_more=”off” header_background=”#ff0000″]
Vodafone 1991 yılında kurulmuş, Dünya’nın 30 ülkesinde GSM operatörlüğü yapmaktadır. Türkiye’nin ikinci büyük mobil iletişim şirketi konumundadır. Mobil iletişim devi olan Vodafone, aynı zamanda Vodafone SuperNet ile bireysel ve kurumsal olarak ADSL ve fiber internet hizmeti sunmaktadır. Vodafone net kampanyaları arasında en çok tercih edilen kampanya Vodafone Supernet yalın adsl paketidir. Vodafone net adsl paketleri en ucuz internet kampanyalarını içermekte ve bu nedenle de ucuz internet arayanların başlıca tercihi konumundadır.

Sizde internetim en ucuzu olsun diyorsanız, Vodafone net kampanyalarını mutlaka incelemelisiniz.

Kategorilere göre Vodafone net internet tarifeleri;

En ucuz internet tarifeleri, hızlı başvuru ve kaliteli hizmet için doğru adrestesiniz.
[si-contact-form form=’1′]