Vodafone Fiber İnternet, 32 Mbps”e Kadar Fiber 54,90 TL.

vodafone fiber internet

Vodafone fiber internet ile ışık hızında internet!

Vodafone fiber internet kampanyasında 32 Mbps’e kadar hızda limitsiz ve telefonsuz fiber internet 54,90 TL.

Vodafone süpernet 32 Mbps’e kadar hızda telefonsuz fiber internet paketi Vodafone net’in sunmuş olduğu Vodafone fiber internet kampanyaları arasında en ucuz fiber internet kampanyasıdır.

Vodafone fiber internet paketleri normal ADSL internet paketlerinden çok daha hızlıdır.

Farklı bir internet operatöründen Vodafone süpernet telefonsuz fiber internet kampanyasına geçmeniz durumunda eski operatörünüz ile yapmış olduğunuz bir taahhüt var ise bu taahhütten doğacak taahhüt iptal bedelinin 120 TL’ye kadar olan kısmı Vodafone net tarafından karşılanmaktadır.

Vodafone süpernet telefonsuz fiber internet kampanyası kapsamında 24 aylık taahhüt süreniz boyunca fiber internet faturanız 54,90 TL olarak ücretlendirilir.

32 Mbps’e kadar hızda telefonsuz fiber internet kampanyasından yararlanabilmeniz ve Vodafone fiber internet hizmeti alabilmeniz için internet bağlanacak adreste fiber internet altyapısı olması gerekmektedir. Fiber internet altyapı sorgulaması için fiber internet sorgulama sayfamızı kullanabilir veya müşteri hizmetleri yetkilisinden fiber internet sorgulama hakkında yardım almak için hızlı başvuru formunu doldurabilirsiniz.

Bu pakette adil kullanım kotası 60 GB ve alınacak maksimum hız 32 Mbps’dir.

Vodafone net telefonsuz fiber internet paketinize ek olarak fiber modem talep etmeniz durumunda 24 ay boyunca faturalarınıza ek olarak aylık 6 TL fiber modem bedeli yansıtılır. Dilerseniz 144 TL fiber modem bedelini ilk faturanızda peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Vodafone SüperNet telefonsuz fiber internet başvurusu için yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndermek. Başvurunuz elimize ulaştığında müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arayacak ve fiber internet kampanyası hakkında sorularınızı yanıtlayıp, onaylamanız durumunda başvurunuzu tamamlayacaktır.
[si-contact-form form=’1′]
BAŞVURU HAKKINDA SIK SORULANLAR;

1. Başvurumu gönderdim, müşteri hizmetleri beni ne zaman arayacak?
Başvurunuz ile birlikte sizi aramamızı istediğiniz herhangi bir zaman dilimi belirttiyseniz, Müşteri hizmetleri sizi belirlediğiniz tarih ve saatte arayacaktır. Başvurunuz ile birlikte herhangi bir zaman dilimi belirtmediyseniz mesai saatleri içerisinde başvuru sırasına göre aranırsınız.

2. Web sitenizden yaptığım başvurunun herhangi bir bağlayıcılığı var mı?
Yaptığınız başvuru sadece sizi arayıp bilgilendirmemiz için yapılan bir ön başvuru niteliğindedir ve bir bağlayıcılığı yoktur. Müşteri hizmetleri başvurunuza istinaden sizi arayıp kampanya hakkında bilgilendirecek, onaylamanız durumunda başvurunuzu aktif başvuru konumuna getirecek ve internet bağlantınızın gerçekleşmesi için işlemlerinizi başlatacaktır.

3. Müşteri hizmetleri başvuruma istinaden beni arayıp kampanya hakkında bilgilendirdi ve başvurumu tamamladı, internet bağlantım ne kadar zamanda tamamlanır?
Mesai saatleri içerisinde saat 09:00 – 17:00 arasında onayı alınan başvuruların evrakları aynı gün kargoya verilmektedir, bu saatler dışında onayı alınan başvuruların evrakları ertesi gün kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1 ile 3 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanır. İnternet bağlantı işlemleriniz yine bulunduğunuz bölgedeki yoğunluk durumuna bağlı olmakla birlikte ortalama 2 ile 3 iş gününde tamamlanmaktadır.

4. Başvuru işlemleri tamamen ücretsiz mi, herhangi bir kargo bedeli ödeyecek miyim?
Başvuru işlemleri tamamen ücretsizdir,başvurunuz ile ilgili kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Şu an Vodafone fiber internet kampanyasını incelemektesiniz. Vodafone yalın internet ve diğer tüm Vodafone internet kampanyalarını incelemek için Vodafone internet kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz