Vodafone Limitsiz İnternet + Ev Telefonu 59,90 TL.

vodafone limitsiz internet

Vodafone Net limitsiz internet + ev telefonu ikisi bir arada!

Vodafone Net limitsiz internet & ev telefonu kampanyasında 16 Mbps’e kadar hızda limitsiz internet ve konuştukça öde tarifesinin fiyatı aylık 59,90 TL olarak faturalandırılır.

Ev telefonundan vazgeçemeyenlere özel bu pakete ek olarak aylık 100 dakika konuşma eklemeniz durumunda limitsiz internet ve 100 dakikalık konuşma paketi için ödemeniz gereken tutar 64,90 TL olacaktır.

Sabit telefonu sık kullananlar için 300 dakikalık konuşma paketi ve limitsiz internet tarifesi seçilebilir.
300 dakikalık konuşma paketi ve limitsiz internet için aylık ödemeniz gereken tutar 68,90 TL’dir.

Ev telefonunuzdan arama yapmıyor ve sadece aramaları yanıtlıyorsanız 16 Mbps’e kadar hızda limitsiz internet ve telefon için konuştukça öde tarifesini seçerek 59,90 TL olan en ucuz internet ve telefon paketine sahip olabilirsiniz.

Farklı bir internet operatöründen Vodafone Net limitsiz internet + ev telefonu kampanyasına geçmeniz durumunda eski internet operatörünüz ile yapmış olduğunuz bir taahhüt var ise bu taahhütten doğacak taahhüt iptal bedelinin 120 TL’ye kadar olan kısmı Vodafone net tarafından karşılanmaktadır.

Vodafone Net limitsiz internet + ev telefonu kampanyası kapsamında 24 aylık taahhüt süreniz boyunca limitsiz internet ve konuştukça öde telefon paketiniz 59,90 TL olarak ücretlendirilir.

Vodafone net limitsiz internet + ev telefonu kampanyasında limitsiz internet paketinizin adil kullanım kotası 50 GB ve alınacak maksimum hız 16 Mbps’dir.

Vodafone Net limitsiz internet + ev telefonu paketinize ek olarak ADSL modem talep etmeniz durumunda 24 ay boyunca faturalarınıza ek olarak aylık 3 TL ADSL modem bedeli yansıtılır. Dilerseniz 72 TL ADSL modem bedelini ilk faturanızda peşin olarak ödeyebilirsiniz.

Vodafone Net limitsiz internet + ev telefonu başvurusu için yapmanız gereken aşağıdaki başvuru formunu doldurup göndermek. Başvurunuz elimize ulaştığında müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arayacak, limitsiz internet ve seçeceğiniz sabit telefon kampanyası hakkında sorularınızı yanıtlayıp, onaylamanız durumunda başvurunuzu tamamlayacaktır.
[si-contact-form form=’1′]
BAŞVURU HAKKINDA SIK SORULANLAR;

1. Başvurumu gönderdim, müşteri hizmetleri beni ne zaman arayacak?
Başvurunuz ile birlikte sizi aramamızı istediğiniz herhangi bir zaman dilimi belirttiyseniz, Müşteri hizmetleri sizi belirlediğiniz tarih ve saatte arayacaktır. Başvurunuz ile birlikte herhangi bir zaman dilimi belirtmediyseniz mesai saatleri içerisinde başvuru sırasına göre aranırsınız.

2. Web sitenizden yaptığım başvurunun herhangi bir bağlayıcılığı var mı?
Yaptığınız başvuru sadece sizi arayıp bilgilendirmemiz için yapılan bir ön başvuru niteliğindedir ve bir bağlayıcılığı yoktur. Müşteri hizmetleri başvurunuza istinaden sizi arayıp kampanya hakkında bilgilendirecek, onaylamanız durumunda başvurunuzu aktif başvuru konumuna getirecek ve internet bağlantınızın gerçekleşmesi için işlemlerinizi başlatacaktır.

3. Müşteri hizmetleri başvuruma istinaden beni arayıp kampanya hakkında bilgilendirdi ve başvurumu tamamladı, internet bağlantım ne kadar zamanda tamamlanır?
Mesai saatleri içerisinde saat 09:00 – 17:00 arasında onayı alınan başvuruların evrakları aynı gün kargoya verilmektedir, bu saatler dışında onayı alınan başvuruların evrakları ertesi gün kargoya verilir ve bulunduğunuz bölgeye göre 1 ile 3 iş günü içerisinde işlemleriniz tamamlanır. İnternet bağlantı işlemleriniz yine bulunduğunuz bölgedeki yoğunluk durumuna bağlı olmakla birlikte ortalama 2 ile 3 iş gününde tamamlanmaktadır.

4. Başvuru işlemleri tamamen ücretsiz mi, herhangi bir kargo bedeli ödeyecek miyim?
Başvuru işlemleri tamamen ücretsizdir,başvurunuz ile ilgili kargo bedelleri tarafımızca karşılanmaktadır.

Şu an Vodafone internet kampanyaları arasından Vodafone limitsiz internet kampanyasını incelemektesiniz. Vodafone yalın internet ve diğer tüm Vodafone internet kampanyalarını incelemek için Vodafone internet kampanyaları sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

5 YORUMLAR

 1. Yaz aylarında yazlıklar için uygulanan ” 3-4 aylık YAZLIK İNTERNET PAKETİ” varsa ; satın almak istiyorum.
  Lütfen bilgilendirirmisiniz ?.
  Teşekkürler.

 2. Cengiz bey,
  Sizin için en uygun kampanyalar taahhütsüz olan kampanyalardır. Taahhütsüz paketlerde internetinizi istediğiniz zaman kapatabilirsiniz ancak fiyatları taahhütlü paketlere göre daha yüksektir. Şu an Vodafone Süpernet kampanyaları 24 aylık taahhütlü ve bu sebeple en uygun fiyatlarla sunulmaktadır. Dilerseniz konuyla ilgili hızlı başvuru kanalı ile tarafımıza iletişim bilgilerinizi iletin, müşteri hizmetlerimiz sizin için uygun tarifeleri kontrol etsinler ve bu konuda yardımcı olsunlar.

 3. Yeni açacağımız iş yerimiz için sabit telefon ve internet bağlatmayı düşünüyoruz yardımcı olursanız sevinirim.

 4. Evde İnternet ve ev telefonuyla birlikte başvuru yapmak istiyorum.

 5. Millenicom üyesiyim, limitsiz ücretiniz ne kadar, geçis mümkün mü? Modem kendimin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu yazınız!
Lütfen isminizi buraya giriniz