173 SORU SORULMUŞ

 1. 1

  Suat

  Bu kampanya telefonsuz değil mi? yani ev telefonumun olması gerekmiyor?

 2. 2

  Müşteri Hizmetleri

  Suat bey,
  Ev telefonunuzun olmasına gerek yoktur, yalın internet paketlerinin tamamını sabit telefon hattınız olmadan kullanabilirsiniz.

 3. 3

  Ozlem Kurtulmuş

  Merhaba 3 gün önce telefon ile başvuru yaptim 3 gün icerisinde elinize ulasir dediler kargoyla gelcekmis hala gelmedi, ayrica modemde istedim 3 tl fark ile modemde wifi özelligi var mi? Internet baglantim hemen saglancak mi? Kargoyla gelince kurmak icin yetkili kisiler daha sonra mi gelicek ? Tesekkurler iyi gunler

 4. 4

  Müşteri Hizmetleri

  Özlem hanım,
  Sistem üzerinden kontrol gerçekleştirdiğimizde bize yapılan herhangi bir başvuru görünmemektedir. Başvuruyu yaptığınız kanala ulaşırsanız kargonuzun durumunu öğrenebilirsiniz.

  Hızlı başvuru formu ile iletişim bilgilerinizi iletirseniz başvuru işlemleriniz hakkında daha detaylı bilgi verebiliriz.

  Sorularınıza gelince işleyişi kısaca aktarayım;

  (.) Herhangi bir sözleşme imzalamadıysanız önce kargo ile sözleşmeniz gelecek.

  (.) Elinize ulaşan kargo Vodafone merkeze yönlendirilecek ve internet bağlantınız bulunduğunuz bölgedeki yoğunluğa göre normal şartlarda 3-7 gün içinde gerçekleştirilmektedir. Bu süreçte adresinize internet hattını çekecek ekip gelecek ve internet hattınız aktif edilecek.

  (.) Ekip tarafından bağlantısı gerçekleştirilen fiziki hattı modeminize takmanız gerekecek, kurulum detayları tarafınıza gönderilecek olan modem kullanım klavuzunda bulunmaktadır, ayrıca kurulumla ilgili teknik desteğe ihtiyacınız olursa Vodafone müşteri hizmetleri 7/24 size yardımcı olacaktır.

  (.) Gönderilen modemler kablosuz modemlerdir.

 5. 5

  Hüseyin

  Alt komşu vodafon yalın internet bağlattı 1 aydır kullanıyormuş sorunda olmadığını söyledi bende başvuru yaptım yarın mesai saatlerinde ararsanız iyi olur.

 6. 6

  Müşteri Hizmetleri

  Hüseyin bey,
  Kontrol ettiğimde Vodafone yalın internet için başvuru yaptığınızı ve aranmak istediğiniz saatleri belirtmiş olduğunuzu görüyorum. Başvurunuzda belirttiğiniz saatlerde müşteri hizmetleri yetkililerimiz sizi arayıp başvurunuzu aktif edeceklerdir.

 7. 7

  Furkan

  Ben Vodafone Süper Net Fiber internet başvurdum bana mesaj geldi türk telekom şu tarihte şu saatte ziyaret edecektir dedi ama gelen giden yok ne zaman gelirler?

 8. 8

  Müşteri Hizmetleri

  Furkan bey,
  Başvuruyu nereden yaptığınızı ve işlemlerinizin durumunu sistemden kontrol edebilmemiz için iletişim bilgileriniz gerekli. Hızlı başvuru formu ile bilgilerinizi iletirseniz yardımcı olabiliriz.

 9. 9

  Zafer

  Bu pakette adil kullanım ne kadar acaba? 50 mi 60 mı?

 10. 10

  Müşteri Hizmetleri

  Zafer bey,
  Vodafone yalın internet kampanyasında (AKN) 50 GB olarak sunulmaktaydı ancak 60 GB olarak güncellendi. Şu an için Vodafone yalın internet Adil Kullanım Noktası (AKN) 60 GB.

 11. 11

  Burak

  İnterneti alalı 27 gün oldu mesaj geldi faturanız çıkmıştır 15 lira diye? Bunu anlamadım. Birde internet 3 gün kala aşırı yavaşladı ve oyun oynarken mesela LOL’de ping ve lag yapıyor internette Video izlerken ? Neden acaba ?

 12. 12

  Müşteri Hizmetleri

  Burak bey,
  Faturanız hakkında detaylı bilgi verebilmemiz için abonelik bilgilerinizin olması gereklidir. Konu hakkında detaylı bilgiyi 0850 542 0 542 numaralı Vodafone net müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz. İnternet hızının ay sonu yavaşlamasının sebebi ise aylık (AKN) aşmanız olabilir. Vodafone yalın internet Adil Kullanım Noktası 60 GB (AKN) olarak uygulanmaktadır. Limitsiz internet paketlerinde (AKN) aşılması durumunda ek bir ücret ödenmez. İnternet hızınız bir sonraki fatura dönemine kadar maximum 3 Mbps ile sınırlandırılır. Yeni fatura dönemine girildiğinde internet hızınız normale döner.

 13. 13

  esra

  Merhaba,
  Vodafone yalın internet başvurusunda devre hazırlama ücreti alınıyor mu? ve aktivasyon ücreti ne kadardır?
  Teşekkürler

 14. 14

  Müşteri Hizmetleri

  Esra hanım,
  Vodafone net yalın internet kampanya kapsamında aktivasyon ücreti hediye edilmektedir. Devre hazırlama ücreti, aktivasyon ücreti, bağlantı ücreti gibi kelimeler, aynı hizmetin farklı isimlerle adlandırılmasıdır.

 15. 15

  burak

  Maximum 3mps hızı olsa iyi fakat aşırı düşük .. Hemde verdiğiniz modem cayır cayır yanıyor ondanda olabilir.Birde internet hızı düştüğünden dolayı internet gidip gelip duruyor . Daha alalı 1 ay oldu yanlış karar mı verdim acaba

 16. 16

  Müşteri Hizmetleri

  Burak bey,
  Modeminiz Vodafone Net tarafından temin edilmişse garantilidir ve teknik bir arızası var ise çözülecektir. İnternet hızınızın düşme sebebini ise hız değerleriniz kontrol edilmeden kestirmek güçtür. Problemin nereden kaynaklı olduğunun kontrolü için 0850 542 0 542 Vodafone Net teknik destek hattına ulaşıp kullanıcı bilgilerinizi vererek hız değerlerinizi kontrol ettirebilir, sorununuzun çözümünü gerçekleştirebilirsiniz.

 17. 17

  ADEM

  İy günler…Sözleşmenizde taahhüt süresi 24 ay yazıyor… 12 aylık sözleşme imzalamak mümkün mü acaba…

 18. 18

  Müşteri Hizmetleri

  Adem bey, bu kampanya 24 aylık taahhüt ile sunulan bir kampanyadır ve kampanya kapsamı dışına çıkmak mümkün değildir. Farklı kampanyalarda 12 aylık ve taahhütsüz seçenekler bulunduğu gibi, taahhüt süresi kısaldıkça fiyatlar farklılık göstermektedir.

 19. 19

  Kadir İşbilir

  Kullanan bütün arkadaşlarım yavaş diyor.

 20. 20

  Müşteri Hizmetleri

  Kadir bey, İnternet hızını etkileyen bir çok faktör bulunmaktadır, Öncelik sırasına göre bazıları; bina içi tesisat, internet dağıtım merkezine (santral) mesafe, modem marka ve modeli, bilgisayar yapılandırması diyebiliriz. Ancak şu bilinmesi gereken önemli bir unsurdur, Vodafone net diğer bir çok internet servis sağlayıcı firma gibi, Türk Telekom altyapısı üzerinden hizmet vermektedir. Aynı altyapı üzerinden hizmet veren internet servis sağlayıcı firmalardan alacağınız internet hizmetinde benzer hızlardaki tarifelerdeki alınabilecek hız ve performans birbirine çok yakındır, çoğu zaman değişkenlik göstermez. Aynı alt yapı ile hizmet veren internet servis sağlayıcılar ile alabileceğiniz hız oranı sadece firmaların kampanyalarda belirlediği limitler dahilinde değişkenlik göstermektedir. Özetlemek gerekirse Türk Telekom alt yapısı ile hizmet veren firmalardan 16 Mbps”e kadar hızda bir internet tarifesi seçtiğinizde alabileceğiniz maksimum hız 16 Mbps iken, minimum hız bulunduğunuz bölgedeki Türk Telekom alt yapı durumuna göre belirlenir ve aynı alt yapıyı kullanan tüm firmalardan birbirine çok yakın olacak hız değerleri ile internet hizmeti sunulur.

 21. 21

  Casım

  slm vodafone bayısınden 49.99 tl karşılığında sözleşme imzaladım benden 150 tl vodem parası peşin aldılar doğrumu bu bide itediğin zaman bu sözleşmeyi ek ücret vermeden iptal edebilirsin dediler teşekkür ederim.

 22. 22

  Müşteri Hizmetleri

  Casım bey,
  Sorunuzda Vodem demişsiniz, Vodem ve Modem iki farklı internet erişim cihazıdır. Vodem taşınabilir küçük bir cihazdır ve bilgisayara usb ile bağlanır. Modem ise ev, iş yeri için sabittir ve kapsama alanı içerisinde kablosuz ve kablolu olarak internet erişimi için kullanılır.

  Vodafone yalın internet kampanyası için ADSL modem almanız yeterlidir. ADSL modem bedeli ise 72 TL. olarak belirlenmiştir. Seçilen Kampanya kapsamında Abonenin Vodafone Net’ten modem talep etmesi halinde hizmet türüne göre ADSL için 72 TL ve Fiber / Fiber hız için 144 TL olan modem bedeli Aboneye talebi doğrultusunda taksitli veya ilk hizmet faturasından peşin olarak ücretlendirilir. İkinci sorunuz için ise; Kampanya şartları 24 Aylık abonelik taahhüdü verilmesi durumunda geçerlidir. Başvuru formunda taahhüt bozma ile ilgili açıklamalar mevcuttur; Abonelerin taahhüt süresi dolmadan iptal ettirilmesi durumunda abonelik/kampanya iptaline kadar geçen süre boyunca yapılan indirim, cihaz bedelleri, alınmayan Aktivasyon Ücretleri, Başvuru bedelleri veya diğer faydaların bedellerinin tahsil edilmemiş kısmının toplamı aboneye Vodafone Net tarafından faturalandırılır.
  Kısaca özetlemek gerekirse taahhüt süreniz dolmadan internetinizi iptal etmeniz durumunda kampanya kapsamında aldığınız tüm indirimlerin toplamı son faturanıza yansıtılmaktadır.

 23. 23

  Adem

  İy günler… 24 ay taahhüt imzaladıktan sonra herhangi bir cayma mümkün mü? Mümkünse herhangi bir ceza varmıdır?

 24. 24

  Müşteri Hizmetleri

  Adem bey,
  Tüm firmalar ile yaptığınız taahhütlerden sebep belirtmeksizin cayma hakkınız vardır. Burada verilen taahhüt iki taraflı anlaşmadır ve her bir kampanya için belirlenen taahhüt şartları aynı zamanda taahhüt cayma bedelleri bulunmaktadır. Bu kampanyada ise; taahhüt süreniz dolmadan internetinizi iptal etmeniz durumunda aldığınız indirim ve promosyonlar, firmadan modem alındı ise modemin kalan taksitleri ve ek olarak taahhüt kapsamı içerisinde alınan bir hediye var ise toplam bedelleri hesaplanır ve son faturanıza yansıtılır.

 25. 25

  Uğur KORKMAZ

  Merhabalar;

  Yalın interneti bağlattığımızda acaba modemi taşıma imkanımız var mı. ? VINN gibi kullanma durumu. ? Saygılar.

 26. 26

  Müşteri Hizmetleri

  Uğur bey,
  VINN yani 3G internet ve ADSL birbirinden tamamen farklı hizmetlerdir.
  VINN 3G internet farklı hızlarda ve limitlerde sunulur, cep telefonu hatları ile internet erişimi sağlar aynı zamanda taşınabilir. Vodafone yalın internet bir adrese sabit olarak çalışmakta olan ADSL tipidir. Adres değişikliklerinde nakil yapılabilmektedir ve yeni taşındığınız adresinizde aynı şartlarda internet kullanabilirsiniz.

 27. 27

  ilker cumhur

  Vodafone Net Yalın Geçiş Formu’nu doldurup gönderdim ve o günden beri ev telefonumuz erişime kapanmış durumda. Ev telefonunun yeniden kullanıma açılması için ne yapmamız gerekiyor? Türk Telekom üzerinden mi halledeceğiz bu işlemi?

 28. 28

  casım

  Slm 49.99 tl karşılığında limitsiz internet kullanıyorum bazen cep telefonuna takıyorum bazen de üsebe benzer bir wıne takiyom faturamda herhangi bir artış söz konusu olabilir mi? ikinci sorum şu internete herhangi yere girsem faturam yükselmezmı

 29. 29

  Müşteri Hizmetleri

  İlker bey,
  Vodafone yalın internet geçişi yapılmadan önce telefon hattı ile birlikte internet kullanıyor ve yalın internete geçiyorsanız, başvurunuzda yeni hat değil geçiş işlemi yapmış olmalısınız. Durum bu şekilde ise yalın geçiş formu ile telefon hattınızın kapatılmasını istemiş oluyorsunuz. Öncelikle telefon hattınızın aktif olup olmadığını öğrenmelisiniz. Vodafone yalın internete geçmeden önce telefon hizmetinizi hangi firmadan alıyorsanız telefonunuzun iptal olup olmadığını aynı firmadan öğrenebilirsiniz. Telefonunuz iptal olmuş ise yalın internet hizmetiniz haricinde tercihiniz doğrultusunda istediğiniz firmadan yeni bir hat bağlatabilirsiniz. Vodafone yalın internet hizmetinizi sabit telefon ile kullanmak isterseniz Vodafone Net müşteri hizmetlerinden konu hakkında bilgi alıp işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 30. 30

  Müşteri Hizmetleri

  Casım bey;
  Anlattıklarınızdan anladığım kadarı ile kullandığınız internet 3G olmalı. Bahsettiğiniz hizmet, Vodafone yalın internet ile farklı özelliklerde bir hizmettir. Konu hakkında en doğru bilgiyi Vodafone müşteri hizmetlerinden alabilirsiniz.

 31. 31

  Ataer

  Ben vodafone yalın internet hakkında soru değilde yorum yapmak istiyorum. Yaklaşık 1 hafta araştırma yaptım ve bir çok firmanın kampanyaları hakkında olduğu gibi vodafone yalın internet hakkında da olumsuz yorumlar okudum. Bu sebeple hangisi olsun diye çok kararsız kaldım ve gözümü karartıp Vodafone yalın internet bağlatmaya karar verdim. Nede olsa koskoca Vodafone dedim en kötü 7 gün dener sonrada yasal cayma hakkımı kullanıp beğenmezsem kapatırız diye düşündüm. Şu an yaklaşık 3 aylık aboneliğim oldu ve bu yorumu dayanamadığım için sırf olumsuz yorum yazanlara karşılık olması için yazıyorum.
  1. Neymiş efendim 1 ayda interneti bağlayamıyorlarmış, hiç alakası yok arkadaşlar ekipler 3. gün geliyordu şehir dışında olduğum için kendim erteledim ve 5. Gün internetim bağlandı.
  2. Yok efendim çok kopmalar oluyormuş ta sakın almayalımmış inanın 3 ay oldu internet hiç kesilmedi bu arada modemde Vodafone!
  3. Vodafone yalın internet bağlatmış bir arkadaş bir foruma çok yavaş diye yazmış alakası yok bir önceki internet hızım 7 lerde iken şu an 13 hemen hemen 2 katı! Şimdi gerisini siz düşünün arkadaşlar bu 3 konudada benmi şanslıyım yoksa kötü yorum yapan arkadaşlar fazlamı abartmış? Eğer yorumlara bakıp vazgeçseydim bu yorumu yapamazdım iyi ki korkarak ta olsa denemeye karar verdim. Siz siz olun her kesin lafına bakarak kararsız kalmayın. Bağlatın beğenmezseniz zaten 7 gün cayma hakkınız var! Şimdi 7 gün caymayayım diye sorunsuz hizmet verip sonra bozulursa diye düşünenler olacaktır. Arkadaşlar koskoca GSM devi bu hesabı yaparmı? Yada böyle birşeyle uğraşırmı? Umarım kampanyayı kötülemeye çalışanların amacının yada kimler tarafından yönlendirildiğinin farkına varırsınız. Teşekkürler, Süpernet…..

 32. 32

  Emine

  Vodafone net internete başvurdum dört gün önce. Dün interneti kontrol için mi açmak için mi gelmisler bilmiyorum ben evde yoktum. Modem de talep etmiştim. Modem ne zaman gelir ve gelince hemen kullanabilecek miyim yoksa internet modem geldikten sonra mı açılacak ?

 33. 33

  Müşteri Hizmetleri

  Emine hanım,
  Ekiplerin gelme sebebi internet bağlantınızı yapmak içindir. İnternetiniz aktif olduğunda cep telefonunuza mesaj gelecek, 48 saat içinde internetiniz aktif olmazsa müşteri hizmetleri ile konu hakkında bağlantıya geçmelisiniz. Gelen ekip siz evde olmadığınız için bağlantıyı bina içine kadar yapmış ta olabilir yapmamış ta. Modem normal şartlarda gelen ekip internet bağlantısını tamamlayınca 24 ile 48 saat içinde elinize ulaşmaktadır. İnternetinizin aktif olması modemin elinize ulaşması ile bağlantılı değildir ancak genelde modem internetiniz aktif olduktan sonra elinize ulaşır ve modem geldiğinde interneti kullanmaya başlayabilirsiniz.

 34. 34

  Tarık

  Kampanyanın bitiş tarihi nedir? Bir sitede 31 Ağustos, başka bir sitede 31 Mayıs diye gördüm.

 35. 35

  Müşteri Hizmetleri

  Tarık bey,
  Kampanya bitiş tarihi 31 Ağustos olarak belirlenmişti ancak taleplerin fazla olması sebebiyle tekrar uzatıldı.

 36. 36

  ismail enes eroğlu

  ben istanbulda kullanıcam interneti ama yazın 3 ay trabzona gidiyorum o interneti 3 ay boyunca orada kullanabiliyormuyum

 37. 37

  Soner

  Bu kampanyadan faydalanmak için vodafone’lu olmak gerekiyor mu? Ben diğer gsm operatörü kullanıyorum ve (cihaz kampanyalı) taahhüdüm yeni başladı sayılır.

 38. 38

  emine

  Önceden TTNET üyesi idim şimdi vodafone fibere geçtim modemimde internet var ama bilgisayarda net yok gözüküyor ne yapmalıyım ?

 39. 39

  Hazar

  Vodafone yalın internet hızı telefonun cekmesiyle bi alakası varmı ve indirme hızı iyimi internet hızı nasıl

 40. 40

  Hazar

  Tesekkürler bencede haklısın abartmışlar

 41. 41

  Tayfun

  Kargo ile gelen modemlerin kargo ücretini müşterimi veriyor

 42. 42

  murat

  merhaba
  02/01/2016 tarihinde vodafone bayisinden yalın internet basvusu yaptım ertesi gün servis tarafından aranacağım söylendi hala arayan yok acaba kayıt sıkıntısı olmuş olabilirmi bilgilendirirseniz sevinirim

 43. 43

  Müşteri Hizmetleri

  Tayfun bey, Vodafone Net tarafından gönderilen modemlerin kargo ücreti Vodafone Net tarafından karşılanmaktadır.

 44. 44

  Müşteri Hizmetleri

  Murat bey, başvurunuz alınmamış veya bir hata olabilir. İletişim bilgileriniz bizde bulunmadığı için sorgulama yapamıyoruz.
  Hızlı başvuru formu ile iletişim bilgilerini bize iletmeniz durumunda başvurunuzu yeniden oluşturabiliriz.

 45. 45

  Müşteri Hizmetleri

  Hazar bey, Vodafone yalın internet paketi cep hatlarıyla bağlantısı olmayan ve evler için sunulan bir internet hizmetidir. Cep telefonu hattıyla veya çekim gücüyle hiç bir alakası bulunmamaktadır. İnternet hızınız bulunduğunuz bölgenin alt yapısına göre değişiklik gösterebilir. Sorgulama için adres bilgileri gerekli olduğu için başvuru formu ile iletişim bilginizi iletirseniz, müşteri hizmetleri yetkilisi alabileceğiniz maximum internet hızı için sorgulama yaparak sizi bilgilendirebilir.

 46. 46

  Müşteri Hizmetleri

  Emine hanım, 0850 542 0 542 destek birimine ulaşıp internet hattınızın kontrolünü sağlayabilirsiniz.
  Not: Bilgisayarınız ile kablosuz bağlantı sağlıyorsanız; modeminizin kablosuz şifresini bilgisayarınıza tanımlamalısınız.

 47. 47

  atilla

  mrhabalar vodafone 49.9 ücreti dışında aylık yalın internet ücreti varmı bilgi verirseniz sevinirim tşklr.

 48. 48

  Erkut

  16.01.2016 tarihinde Vodafon bayi’sinden Başvuru yaptım. Ama hala kurmaya gelmediler başvuru yaparken bi sıkıntı felanmı oldu acaba boşunamı bekliyorum. Tekrar Vodafon Bayisinemi gitmem gerekiyor.

 49. 49

  Asuman

  Vodafone giris sifremi unuttum ne yapmaliyim

 50. 50

  Abdullah

  Merhaba, ben bu kampanyada yararlanmak istiyorum ancak ben senede 3 ay yazlığıma gidiyorum. interneti dondurma yada taşıma imkanim var mı?

 51. 51

  Ali

  Vodafone kullanmadığım 4 gb limitli hattım var kampanya dahilindeki adsl tarifesine geçebilirmiyim

 52. 52

  Baki

  Bende bu Vodafone Net olayını biraz araştırdım. Müşteri temsilcileriylede görüştüm . İnternetimi bağlattığım takdirde fiber alt yapısı olmadığından 16mbs hızında kullanabileceğimi söylediler. Ben alt yapı ve konumdan dolayı bunu 12 mps olarak var sayıyorum ki bu benim için yeterli bir hız. Yani Hız konusunda sıkıntı etmiyorumda daha çok araştırmalarıma dayanarak kullanıcıların %90 ının bağlatma aşamasından şikayetci olduklarını ve haftalarca aranmadıklarını müşteri temsilcilerinden ideal bir şekilde yardım alamadıkları kanaatine vardım. Eğer tüm işlemlerin genelini için ve internetimi kullanıma açık hale getirmek için 1 haftadan fazla bir süre gitmeyeceğinin garantisini verebilecekseniz ilk işim hemen yarın başvuru yapmak olacak. Teşekkürler.

 53. 53

  emrah

  Kurulum aşaması kac gun

 54. 54

  Cihan

  Merhaba
  Ben 15 subatta yalın internet başvurusu yaptım 17 şubatta hattı kontrol için geldiler 18 şubatta modem geldi tamam bağlantıyı yaptım ama internete giremiyorum hattın aktif olması gerekıyormuş ne zaman aktıf olur bide ben normal ev telefonuda kullanıyorum sorun olurmu yalın internet oldugu icin?

 55. 55

  Resul Ç

  Merhaba. Ben vodafone 49.90 lik 16 mbps internetini aldım 2 gun icerisinde modem gelecek ve bağlanacak… bazı olumsuz yorumlar görüyorum eğer 14 gün içerisinde cayarsam modem ücreti ne olacak modemde siparis ettim ben?

 56. 56

  Hasan

  Vodafone nete baş vurdum kargoyla sözleşmem geldi imzalayıp tekrar geri yolladım modemim ne zaman ve nasıl elime geçecek ve ne zaman kullanmaya baslarım

 57. 57

  Yasin

  Voadone yalın internete basvurdum.7 gün icinde hat çekilecek denilmişti.Ama halen gelen giden yok.Acaba ne zamana gelirler? Yardımcı olursanız sevinirim.

 58. 58

  Mustafa

  Evde telefon hattım yok hat çekilmesi işlemini sizmi yapıyorsunuz

 59. 59

  Alican

  Vodafone fiber alt yapısı diğer firmalardan bağımsız mı? Yoksa Türktelekom ile aynı hattı mı kullanıyorlar?

 60. 60

  Müşteri Hizmetleri

  Alican bey, Vodafone net ADSL ve Fiber internet hizmetleri için Türk Telekom alt yapısını kullanmaktadır.

 61. 61

  Müşteri Hizmetleri

  Mustafa bey,

  Vodafone yalın internet için iletişim bilgilerinizi bırakmanız yeterlidir. Müşteri hizmetleri yetkilisi sizi arayacak ve adresiniz için hizmet verilebilirlik durumunu sorgulayıp alt yapınız uygun ise başvurunuzu tamamlayacaktır, sizin bir işlem yapmanız gerekmeyecektir.

  Evinize sabit hatlı ev telefonu bağlatmak ve aynı zamanda internet bağlatmak istiyorsanız ev telefonunuzu bağlatıp numaranızı aldıktan sonra bizimle iletişim kurmalısınız.

 62. 62

  Müşteri Hizmetleri

  Hasan bey,
  Evraklarınızı teslim ettikten sonra alt yapı ve bina için tesisatta herhangi bir sorun yok ise işlemler ortalama 3-4 iş günü sürmektedir.

 63. 63

  Müşteri Hizmetleri

  Yasin bey, Evraklarınızı teslim ettikten sonra normal şartlarda işlemleriniz ortalama 3-4 iş günü içerisinde tamamlanmaktadır.
  Bunun dışındaki durumlarda 0850 542 0 542 numaralı teknik destek hattını aramayabilir ve işlemlerinizde yaşanan gecikmenin hangi sebepten kaynaklı olduğunu öğrenebilirsiniz.

 64. 64

  Müşteri Hizmetleri

  Resul bey, cayma hakkınızı kullanarak modemi geri iade edebileceğiniz gibi modemi satın almak isteseniz ise ADSL modem bedeli olarak 72 TL modem bedeli tarafınıza fatura edilecektir.

 65. 65

  Müşteri Hizmetleri

  Cihan bey,
  Hattınız aktif olduğunda cep telefonunuza bilgi mesajı olarak internet kullanıcı adı ve şifreniz gelecek.
  Yalın internet ve sabit hatlı internet bağlantısı arasındaki tek fark ise ev telefonu kullanan abonelerin modem kutusu içinde bulunan resimdeki aparatı kullanmaları gereklidir. Splitter
  Yalın internet için (splitter) takmanız gerekmez.

 66. 66

  Müşteri Hizmetleri

  Abdullah bey, Vodafone yalın internet hizmetini yazlığınıza taşıma veya dondurma imkanınız bulunuyor.

 67. 67

  Müşteri Hizmetleri

  Asuman hanım, 0850 542 0 542 teknik destek biriminden yardım alabilirsiniz.

 68. 68

  Müşteri Hizmetleri

  Emrah bey, İnternet bağlantı işlemleri normal şartlarda 3 ile 4 gün arasında tamamlanmaktadır.

 69. 69

  Müşteri Hizmetleri

  Baki bey, Öncelikle bağlantı aşaması 3 ile 4 gündür bunu belirtmek isterim. Ancak bu sürenin garantisini hiç bir operatör veremez.

  Vodafone net abonelerinin büyük bölümünün bağlantı işlemlerinin bu süre içerisinde tamamlanmış olması sebebiyle bizlerde normal şartlarda bağlantı aşamasının bu süre zarfında tamamlandığının bilgisini vermekteyiz.

  Ancak bina içi tesisat ve portlarda karşılaşılan sorunlar sebebiyle çok nadir görünse de işlemler uzayabiliyor.

  Araştırmalarınızda ise bu nadir durumları yaşayan abonelerin yorumlarını okumuş olmanız muhtemel.

  Size şöyle bir soru ile yanıt vermek isterim,
  İnternetiniz 2 veya 3 günde sorunsuz bağlanmış olsa her hangi bir yere yorum yazarmısınız? Aynı soruyu binlerce mutlu müşteriye sormayı deneseniz ne cevap alırdınız?

 70. 70

  Zeliha

  Bizde araştırma yapıyoruz internet hakkında şuan en ekonomik ve güzel hızlı görülen vodafone diye düşündük fakat olumsuz yorumlar nedeniyle kafamız çok karıştı ne yapalım?

 71. 71

  Omer

  Bu kampanya için modem kablolu mu olacak kablosuz mu

 72. 72

  Müşteri Hizmetleri

  Atilla bey, Vodafone supernet yalın internet kampanyasında kampanya kapsamı içerisinde yalın internet bedeli hediyedir ve ek bir ücret yoktur.

 73. 73

  Müşteri Hizmetleri

  Ömer bey, Vodafone”den ADSL modem talep etmeniz durumunda tarafınıza gönderilecek modemler kablosuz özelliği taşımaktadır.

 74. 74

  Müşteri Hizmetleri

  Zeliha hanım,
  Bir kampanya ne kadar çok ilgi görürse o kadar çok konuşulur, fikir beyan edilir ve eleştirilir. Tüm aboneleri memnun etmeyi maalesef hiç bir operatör başaramamıştır ve her bir operatör için iyi, kötü yorumlar mevcuttur. Şu an için en çok tercih edilen kampanya Vodafone yalın internet olduğu için bir çok yorumla karşılaşmanız olası bir durum. Hangi seçenek sizin için uygun geliyor ise tercihinizi o yönde yapmanız en doğru karar olacaktır.

 75. 75

  Serdar UZUN

  30 megabite varan hız 85GB AKN
  50 GB Mobil İnternet + Anında İnternet Modemi

  Bu hizmette 85 GB a ek olarak 50 GB mobil erişim mi veriliyor yoksa 85 GB’dan mı düşüyor

 76. 76

  Müşteri Hizmetleri

  Serdar bey,
  AKN sabit internet için tanımlanan ve her ay sıfırlanmakta olan Adil Kullanım Noktasıdır.
  50 GB mobil internet ise Vodafone cep hattınıza tanımlanır ve 24 aylık kullanım için geçerlidir.

 77. 77

  F.K

  Merhaba modem de sadece kablosuz ağ mı var ? ben modemi normal bilgisiyara bağlayamaz mıyım ?

 78. 78

  Berat

  Eve gelmisler ben yoktum binaya kadar internet vermisler. 1. Daireye neden vermemisler vermeleri icin ne yapmam gerek.

 79. 79

  tolga

  merhaba
  vodafone yalın internet net bende var ama cok iyidir…

 80. 80

  Okkeş

  Modemi nerden alacağız

 81. 81

  Müşteri Hizmetleri

  Ökkeş bey,
  Başvurunuzda modem talep etmeniz durumunda, Vodafone Net tarafından modeminiz adresinize gönderilecektir.

 82. 82

  Müşteri Hizmetleri

  Berat bey,
  İnternetinizi kullanabilmeniz için modeminizi evinizde bulunan telefon girişine takmanız gereklidir. Müşteri hizmetlerinden konuyla ilgili destek alabilirsiniz.

 83. 83

  Müşteri Hizmetleri

  Vodafone Net tarafından edindiğiniz modemler kablolu ve kablosuz olarak kullanılabilir.

 84. 84

  MUHAMMED

  ben 1 nisan da basvurdum fakat 31 mart da kampanya sona eriyormus fiatta sıkıntı olurmu

 85. 85

  ali baba

  Modem kaç gün içinde elimize ulaşır ve yalın interneti cep telefonumla kullana bilir miyim

 86. 86

  yasin yeşilyurt

  telefonsuz limitsiz yalın internet 49.90 tl kampanyası devam ediyor mu?

 87. 87

  Mustafa

  Meraba bende yalın internet bağlanmak istiyorum. Modemi bayiden alamıyormuyuz. Birde evde hiç ev telefonu hattı yok napabiliriz.

 88. 88

  Tüncay GÜLEZ

  Ben evde internet olarak hiç memnun olmadığım Fiber Superonline den bugün ayrıldım. Evde Vodafone yalın kullanmak istiyorum. Apartmanımızda FİBER alt yapı var , zaten Superonline yi de Fiber kullanıyordum. Başvuru yaptıktan sonra kaçıncı günde interneti kullanmaya başlarım ve modem ücretli mi. Modem sonradan gönderiliyorsa ev yerine işyeri adresime modem gönderilir mi ? Teşekkürler.

 89. 89

  alev

  Bende eve 49.90 lik vodafonun sundugu internetten baglattim Ben masaustu bilgisayar kullaniyordum simdi dizustu bilgisayar aldim acaba dizustu. Bilgisayardan internete baglanmam icin modemden fazlasina ihtiyacim varmi tesekkurler

 90. 90

  Mehmet

  Merhaba ben vodafone süpernet almak istiyorum. Üniversitesi Okuduğum icin 5 ay kullanip kapatmak istiyorum . Taahhüt bozma ne kadar olur 5 ay kullanım için yardımcı olursanız sevinirim.

 91. 91

  Mehmet

  Yalın internet baglatmayı düşünüyorum ama evim kırsal kesimde yalın internetten faydalanabilirmiyim faydalanabilmek için kablolu tv alt yapısının mı? Olması gerekli bilgi verirseniz sevinirim

 92. 92

  Kaan

  Beraberinde verilen modemin marka ve modeli nedir acaba?

 93. 93

  Serkan

  Merhaba, 49.9 TL haricinde herhangi bir ücret var mı? Yalın internet, bağlantı ücreti gibi mesela. Yeni abone olanlar için sabit telefon numarası almak veya abone olmak gibi bir prosedür varmı? Daha önce hiçbir servis sağlayıcıdan internet aboneliğim yok.

 94. 94

  muhammet murat hekim

  Merhabalar ben yalın internet almak için bugün telefonla başvurdum. Turk Telekomdan eve gelip hat çekileceklerini söylediler. Bizim bulunduğumuz apartmanda internet abonesi yok. Eve hat çekmek için gelindiğinde ücret talep ediliyor mu acaba

 95. 95

  Umit

  Merhaba eve. Kurulan yalın internet modemini yanımızda tasıyıpta kullanabiliyormuyuz

 96. 96

  Sinan uzun

  Yapmis oldugum vadafone internet basvurusu sonrasi turk telekom ekipleri benlen irtibata gecip internet baglantimi bina disindaki kendi kutularina kadar getirip biraktilar buraya kadar guzel . Lokal kutu ile daire ici baglantimi kim yapacak kablo cekilmesi gerekiyor. Turk telekom kendi abonelerine kabloyu eve kadar cekip veriyor. Vadafone saha ariza veya tesis ekibi var midir .kim kablomu cekecek eve ben mi ???

 97. 97

  Kerem İnan

  Türk telekomdan arkadaslar geldi internet kablosunu bagladilar.Internetim ne zaman acilir ve modemim ne zaman elime ulaşır ?

 98. 98

  Soner

  Merhaba beni aradılar 3 ay bedava kullanacaksın soylediler buna karşılık hiçbir ücret ödemeyeceksiniz dediler bu doğru mudur buna karşılık evet dedim ve bu konu hakkında detay istiyorum.

 99. 99

  eray

  Modem kaç günde geliyor?
  dün başvuru yaptim

 100. 100

  Murat

  Vodafone kablosuz modem sahibiyim bu kampanyadan modem almadan yararlanabilirmiyim yoksa modem ücreti ödemek zorundamıyım

 101. 101

  kerime

  biz yalın internet buşvurumuzu yaptık

 102. 102

  mehmet tosun

  İlk basvuruyu nereye yapiyorum telefonla arayıncami oluyo internet uzerinden mi basvuru yapiyorum vodofon iletisim merkezine falan gitmeme gerek varmi yolsa direk hersey telefonla halloluyormu

 103. 103

  Müşteri Hizmetleri

  Soner bey, Vodafone yalın internet kampanya kapsamında böyle bir seçenek bulunmamaktadır.

 104. 104

  Müşteri Hizmetleri

  Murat bey, Kampanya kapsamında modem alma zorunluluğu yoktur. Modem talebinde bulunmamanız durumunda Vodafone’dan modem almayacağınız için modem bedeli ödemezsiniz. Kampanya kapsamında modem talebinde bulunursanız faturanıza ek modem bedeli eklenir.

 105. 105

  Müşteri Hizmetleri

  Ümit bey, Eviniz için aldığınız ADSL modem fiziki bir hatta bağlı olarak çalışmaktadır. Ev internet paketleri; ADSL veya fiber internet, sabit bir adreste kullanılabilir.

 106. 106

  Müşteri Hizmetleri

  Kerem bey, Vodafone yalın internet ve fiber kampanyalarında internet aktivasyon süresi 4 ile 7 gün arasındadır. Aynı süre içerisinde modeminiz adresinize ulaştırılmaktadır.

 107. 107

  Müşteri Hizmetleri

  Sinan bey, 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

 108. 108

  Müşteri Hizmetleri

  Muhammet bey, Başvurunuzda adres kontrolünüzü yaptırdığınızda hizmet verilebilirlik uygun ise binanızda internet abonesi olmasına gerek yoktur. Kampanya kapsamında aktivasyon ve bağlantı ücreti hediye edildiği için ücret ödemezsiniz.

 109. 109

  Müşteri Hizmetleri

  Serkan bey, Kampanya kapsamında Yalın internet ve bağlantı ücreti hediye edilmektedir. Vodafone yalın internet için aylık ödeyeceğiniz tutar 49,90 TL. olacaktır.

 110. 110

  Müşteri Hizmetleri

  Mehmet bey, Bulunduğunuz adreste alt yapı olup olmadığını kontrol etmemiz için irtibat numaranızı iletirseniz konu hakkında net bir cevap verebiliriz. Yalın internet için kablo tv alt yapısına ihtiyaç yoktur.

 111. 111

  Müşteri Hizmetleri

  Mehmet bey, Okulunuz bittiğinde yeni adresinize internet hattınızı nakil ettirebilirsiniz. İnternet hizmetinizi 5 ayın sonunda kapatmak isterseniz internet kullandığınız süre boyunca kampanya kapsamında aldığınız indirim ve promosyonlar, var ise modeminizin kalan taksit tutarı son faturanıza yansıtılır. İnternet hattınızı 5 ay sonra kapatmayı düşünüyorsanız taahhütsüz internet paketlerini incelemenizi öneririm.

 112. 112

  Müşteri Hizmetleri

  Alev hanım, Modeminizin kablosuz bağlantı şifresini bilgisayarınıza tanıtarak internetinizi kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

 113. 113

  Müşteri Hizmetleri

  Tuncay bey, Adresinizde fiber alt yapı kontrolü yapıldıktan sonra uygun ise fiber internet hizmetinden yararlanabilirsiniz. İnternet aktivasyon ve bağlantı süresi 4 ile 7 gündür. Modem, isteğiniz doğrultusunda herhangi bir adrese gönderilebilir.

 114. 114

  Müşteri Hizmetleri

  Kaan bey, Gönderilmekte olan modem, marka ve modelleri dönem dönem değişmekte olduğu için başvurunuz sırasında müşteri hizmetleri yetkilisine gönderilecek olan modem markasını sormanız durumunda net bir bilgi alabilirsiniz.

 115. 115

  Müşteri Hizmetleri

  Muhammet bey, kampanya süresi uzatıldı ve halen devam ediyor.

 116. 116

  Müşteri Hizmetleri

  Ali bey, Vodafone cep ve ev interneti farklı birer hizmettir. İki hizmetten ayrı ayrı yararlanabilirsiniz.

 117. 117

  Müşteri Hizmetleri

  Erkut bey, Başvuru yaptığınız bayiden veya 0850 542 0 542 numaralı hattan başvurunuzun durumunu sorgulayabilirsiniz.

 118. 118

  Müşteri Hizmetleri

  Soner bey, Kampanyadan yararlanmak için Vodafone hattınızın olmasına gerek yoktur.

 119. 119

  Müşteri Hizmetleri

  İsmail bey, İnternet hattınızı nakil yolu ile diğer adrese taşıyabilirsiniz.

 120. 120

  Müşteri Hizmetleri

  Mustafa bey, Yalın internet başvurunuzu sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Modeminiz adresinize gönderilmektedir. Yalın internet için ev telefon hattına gerek duyulmamaktadır.

 121. 121

  Müşteri Hizmetleri

  Yasin bey, Kampanya halen aktif konumdadır.

 122. 122

  Müşteri Hizmetleri

  Ali bey, Modem talep etmeniz durumunda 4 ile 7 gün içinde elinize ulaşır. Modeminizin kapsama alanı içerisinde kablosuz özellikli tüm cihazlarınız ile internet erişimi sağlayabilirsiniz.

 123. 123

  Müşteri Hizmetleri

  Eray bey, İnternet aktivasyon ve bağlantı süresi 4 ile 7 iş günüdür. Modem talebinde bulunduysanız aynı süre içerisinde modem adresinize teslim edilecektir.

 124. 124

  Müşteri Hizmetleri

  Mehmet bey, Başvurunuzu web sitemiz üzerinden yapabilirsiniz. Hızlı başvuru formuna iletişim bilgilerinizi yazmanız yeterlidir. Başvuru için başka bir işlem yapmanız gerekmiyor.

 125. 125

  kaan akman

  Benim masa üstü bilgisayarım bozuldu. Modem laptop bağlanabiliyor mu? Bir de kablosuz olarak cep vs. cihazlarla bağlanıla biliyormu.bununla ilgili bağlantı sayısı yada kota varmı

 126. 126

  Müşteri Hizmetleri

  Kaan bey, Kampanya kapsamında gönderilen modemlere Kablosuz özelliği olan Dizüstü bilgisayar ve tüm kablosuz cihazlardan erişim sağlamanız mümkündür.

 127. 127

  Ziya

  Kolay gelsin pazar günü başvuru yaptım. Kargo geldi sözleşmeyi imzaladim gerekli evrakları gönderdim. Sonra bir mesaj geldi. Başvurunuz mevcut irtibat bilgilerinizden size ulasilamadigi için onaylanamamiş tekrar başlatılmıştır diye ancak telefon numaramdan falan kimse aramadı. Gerekli evrağı salı günü gönderdim ve bugün cuma oldu sizce daha beklemeli miyim ? Yoksa yetkilileri tekrar aramalı miyim ? Ve bu işlemler neden bu kadar uzun sürdü anlamadım çünkü diğer firmada başvuru yaptığım gibi ertesi gün modem i alıp internet aktif oldu. Cevabınız için şimdiden teşekkürler.

 128. 128

  Müşteri Hizmetleri

  Ziya bey, iletişim bilgileriniz tarafımıza iletilmediği için başvurunuzu web sitemiz üzerinden yapıp yapmadığınızı kontrol edemiyoruz. Başvurunuzun durumunu başvuru yaptığınız bayi kanalından veya 0850 542 0 542 numaralı Vodafone Net müşteri hizmetlerini arayarak sorgulayabilirsiniz.

 129. 129

  Fatih

  Selamlar evde telefon kullanıyorum fakat sizin internet hattı için başka bir hat çekilmiş, şimdi sizin hat için eve tekrar yeni kablo cekmemizmi gerekiyor, kullandığım telefon hattından bu hizmeti alma imkanı yokmu 5.kata tekrar neden kablo çekelim

 130. 130

  Müşteri Hizmetleri

  Fatih bey,
  Bina içi tesisat uygun ise ikinci bir kabloya ihtiyacınız olmayacaktır. İnternet hizmetinizi telefon hattınız üzerinden almak istiyorsanız yalın internet yerine ev telefonlu internet kampanyalarından yararlanabilirsiniz. Yalın ADSL ve Yalın Fiber internet seçenekleri telefon hattı olmadan kullanıldığı için başvurunuz esnasında ev telefonu kullandığınızı belirtmez ve yalın internet bağlatmak isterseniz adresinizde telefon hattınız olsa da telefon hattından bağımsız bir internet bağlantısı gerçekleştirilir.

 131. 131

  Hüseyin

  Ben yurtdışında yaşıyorum,
  1 Aylık yaz tatilimde de evimde internetim
  olsun istiyorum.
  Bana nasıl bir öneride bulunursunuz ?
  1- 2 Aylık yazlık internet kampanyalarız varmıdır ?
  Çocuklarıma bu yaz tatilinde sizi internetsiz bırakmayacağım diye söz verdim

  Teşekkürker

 132. 132

  Müşteri Hizmetleri

  Hüseyin bey,
  Bu kampanya taahhütlü bir kampanyadır. Taahhütlü internet kampanyalarında belli düzeyde indirimler uygulandığı gibi kampanya kapsamına göre değişiklik gösteren promosyonlardan yararlanmanız mümkündür. Ancak dediğiniz gibi kısa süreli bir internet bağlantısı için size önerimiz taahhütsüz kampanyaları araştırmanız yönündedir. Taahhütsüz internet kampanyalarının fiyatları biraz daha yüksektir ve bağlantı, aktivasyon gibi ek ücretlerin yanında modeminizi peşin almanız gerekecektir.

 133. 133

  Mervé Akyol

  Merhaba yalın internet almak istiyorum altyapı fibernete uygun ise herhangi bir kablo bağlanmayacağını söylemişsiniz yukarıda eve gelip modemi mi takıyorlar bunu kendim yapabilir miyim dediğim gibi telefonsuz yalın internet.

 134. 134

  Müşteri Hizmetleri

  Merve hanım, Fiber internet altyapı sorgusu için irtibat bilgilerinizi iletirseniz kontrol gerçekleştirebiliriz. Modem bağlantısını kendiniz gerçekleştirebilirsiniz. Fiber internet veya ADSL bağlantıları evinize kadar fiziki bir hat ile (kablolu) ulaşır. Hattın ucunu modeme taktığınızda modeminizin kapsama alanı içerisinde internet bağlantınızı kablosuz olarak kullanabilirsiniz.

 135. 135

  Adem

  Cumartesi günü başvuru yaptık ne zaman gelir ?
  Bide ortalama hızı iyimi nasıl ?

 136. 136

  Müşteri Hizmetleri

  Adem bey, Vodafone yalın internet bağlantınız başvurunuzu yaptıktan sonraki 4 ile 7 gün içinde tamamlanmaktadır. İnternet hızı ise 16 Mbps’e kadar gayet yeterli bir hızdır. Bulunduğunuz adresin alt yapı durumuna, bina içi tesisat ve santrale mesafeye göre alınan hız değerleri değişkenlik gösterebilir.

 137. 137

  Furkan

  2 hafta once vodafone yalin internet basvurusunu bayinizden yaptim, modem de talep ettim.
  Fakat ne modem geldi ne de interneti kurmak icin bir ekip geldi,ayrica
  musteri temsilcinizi arayip sorunu bildirdigimde basvurunuz iptal olmus dedi ,bana bununla elgili en ufak bir bilgi verilmedi

  bu hafta icinde bir gelismenin olmasini istiyorum
  Aksi taktirde vodafone neti iptal ettirmeyi dusunuyorum

 138. 138

  Müşteri Hizmetleri

  Furkan bey, 2 hafta önce yapılan bir başvuru bu tarihe kadar sonuçlandırılmış olmalıydı. Başvurunuz iptal olduysa size SMS bilgilendirilmesi ve iletişim numaranızdan ulaşılarak bilgi verilmektedir. Size ulaşılamadıysa bunun sebebi iletişim bilgilerinizin sisteme eksik veya hatalı girilmiş olması veya iletişim bilgilerinizi başvurunuz sırasında hatalı vermiş olmanız olabilir. Başvurunuzun iptal konumuna düşmesine sebebiyet verecek birkaç farklı sorun oluşmuş olabilir. Bunlardan en önemlileri, irtibat bilgilerinizde hata var ise onay için size ulaşılamamış olması ve adresinizde boş port olmamasıdır. Başvuru takibinizin daha kolay olması, sürekli kontrolünü sağlayabilmeniz ve herhangi bir hata ile karşılaşmamak adına web sitemiz üzerinden başvuru yapmanızı öneririm. Başvurunuzu yenileyebilmemiz adına iletişim bilgilerinizi web sitemizden iletebilirsiniz.

 139. 139

  Cebrail

  Merhaba oncelikle sorum. Yalin internete basvuru yaptim ve aylik. 52 tl odeyeyecegim soylendi demin internet üzerinden kampanya şartlarına baktım +10tl diye telefon ücreti gördüm. Acaba aylık sabit ne kadar ödeyecegim?
  Birde sözleşmem bugun geldi imzaladim baglanti ne zaman gerceklesir?
  Ayrica kotuleyen arkadaslara ttnete bi basvuru yapin sonra burdaki ilgi alakanin farkini goreceksiniz.2ay oldu ttnete 6 kere basvuru yaptim surekli bi bahane buluyolar adamlar paraya doymus .sanki hizmet veren ben gibi ttnet pesinde kosuyordum.sonra vodafone kampanyasini gordum ve iyiki gormusum 2 gunde adamlar baya yol katetti yuzyuze olmamamiza ragmen.ttnete kalsak 1 yilda baglarlardi.bunlar hep algi olmus halkin dilinde ayni altyapiya sahip net o kadar hiz farki yaratmaz.kullanan arkadaslar cok memnun.

  Vodafone musteri hizmetleri cok ilgililer.ttnette nerdeyse adami dovecekler.

 140. 140

  Müşteri Hizmetleri

  Cebrail bey, yalın internet tarifesinde aylık 49,90 TL fatura ödersiniz. Kampanya kapsamında modem talebinde bulunduysanız ADSL modem için faturalarınıza 3 TL modem bedeli yansıtılmaktadır. Bu kampanya kapsamında +10 TL olarak gördüğünüz tutar ise ev telefonu kullanan aboneler için telefon hatlarını Vodafone Net tarafına taşırlar ise aylık 3000 dakika akşam 7 sabah 7 arasında şehir içi ve şehir dışı aramaları kapsayan ev telefonu hattı için ödenen bedeldir. Telefonsuz, yalın internet için böyle bir ek bedel ödenmez. Modem + yalın internet aylık 52,90 TL olarak ücretlendirilir.

 141. 141

  Nergis

  5 gün önce yalın internet başvurusu yaptım ve internete şu anda bağlandım hızım da gayet iyi herhangi bir sorunum yok bunun için vodafon nete teşekkürler. Başvuru yaparken modem istemedim ama yedekte bir modem olsun diye düşünüyorum bunun için ne yapmam gerek?

 142. 142

  Müşteri Hizmetleri

  Nergis hanım, 0850 542 0 542 numaralı Vodafone Net müşteri hizmetlerini arayarak yeni bir modem talebinde bulunabilirsiniz.

 143. 143

  Yavuz

  Merhaba,

  Bizim apartmanımızda vodafone net kullanan birisi var biz başvuru talebinde bulunsak buna göre bize de daha seri olarak kablo çekilebilir mi ?(Yalın Adsl)

  Görünüşe göre bu kampanya bugün bitti.
  Süresi tekrardan uzatılır mı ?
  Hala başvurulabilir mi yoksa ?

 144. 144

  Müşteri Hizmetleri

  Yavuz bey,
  Apartmanda veya aynı adreste Vodafone yalın internet kullanılıyor olması işlemlerin ilerleme sürecini etkilemez. İletişim bilgilerinizi iletirseniz adres kontrolü gerçekleştirebilir aktivasyon işlemlerinizi başlatabiliriz. Kampanya henüz durdurulmadı şu an devam ediyor.

 145. 145

  ibrahim

  Merhaba ben vodafone süper net başvurusu yapmayı düşünüyorum ama sıkıntı çikarmi acaba kafam çok karışık.bide toplam süre ne kadar olur teşekkürler

 146. 146

  ibrahim

  Modemin fiziksel kurulum ücreti var mı varsa ne kadar ?

 147. 147

  Müşteri Hizmetleri

  İbrahim bey,
  Vodafone yalın internet hızlı başvuru formu aracılığı ile iletişim bilgilerinizi gönderirseniz müşteri hizmetleri yetkililerimiz adres kontrolünü gerçekleştirip size bilgi verebilirler. İşlemler ortalama 4 ile 7 iş günü arasında tamamlanmaktadır.

  Vodafone Net tarafından gönderilen modemler tak çalıştır özelliği taşımaktadır, fiziksel kuruluma ihtiyaç duymazlar.

 148. 148

  Furkan Subasi

  Merhaba

  Daha once msg atip basvurumun iptale dustugunu yazmistim.

  Tavsiyenize yonelik basvurumu websitenizden yaptim,telefonla aradilar gerekli bilgileri verdim(modemi ayni sekilde talep ettim)
  bana bayramdan once modemin gelir dediler,fakat gelmedi.
  basvurumu sanirim 4-5 gun once yaptim.

  Beklemekten baska yapilabilecek bir sey yok mu? Su an baglanti durumum nedir?(keske Nergis hanim gibi sansli olsam)

 149. 149

  Müşteri Hizmetleri

  Furkan bey, aktivasyon işlemleriniz şu anda ilerlemektedir. Aktivasyon işlemleri bayram öncesi tamamlanamadığı için modeminiz gönderilmemiştir. Bayram tatilinden sonra internet bağlantınız gerçekleştirilecek modeminiz elinize ulaşacaktır. İşlemlerinizi ayrıca 0850 542 0 542 numaralı destek biriminden takip edebilirsiniz.

 150. 150

  Yaşar Özmen

  Merhaba yalın internetti taahhütsüz olarak alabilir miyiz ? Alabilirsek fiyat ne olarak değişir?

 151. 151

  Müşteri Hizmetleri

  Yaşar bey, Vodafone yalın internet kampanyası 24 ay taahhütlü ve indirimli olarak sunulmaktadır.

 152. 152

  davut

  Ben 06/05/2016 tarihinde vadafone super nete gecis yaptim bayiden daha once ttnet abonesiydim.ttnet aboneligimin iptalini yapmamistim cunku vadafone bayisindekiler bize gecis yaptiginiz icin o abonelik otomatik olarak iptal olur dediler.ama iptal olmamis ve ben ttnete 328 tl 3 tane fatura odedim.bunun sorumlusu kim simdi

 153. 153

  Müşteri Hizmetleri

  Davut bey,
  Diğer operatörden geçiş işlemleri için (CHURN) evrağı düzenlenmeli ve diğer hattınız kapandıktan sonra Vodafone Net sinyali gönderilmeliydi.
  İşlemi yapan bayi hangi bayi bilemem ancak başvuru formunuzda geçiş işlemi olarak bilgi verildi ve geçiş evraklarına imza attıysanız konu hakkında 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerini arayarak şikayette bulunabilirsiniz. Bahsi geçen işlemde kimin sorumlu olduğu şikayetinizin değerlendirilmesi sonucunda bulunacak ve bayi tarafından yapılan yanlış bir işlem var ise Vodafone Net sizi mağdur etmeyecektir.

 154. 154

  Ömer

  Merhaba,
  Kampanyanın son hali hakkında bilgi verirmisiniz. Aylık net ödenen ücret nedir.bağlantı hızı ne kadar. Adil kullanım kotası nedir.bunlarla ilgili bilgi rica ederim.

 155. 155

  Müşteri Hizmetleri

  Ömer bey,
  Kampanyamız halen aynı şartlarda devam etmektedir.
  Yalın internet bedeli olarak 49,90 TL.
  Modem talep etmeniz durumunda ADSL modem bedeli aylık 3 TL taksitlerle 24 ay boyunca ödenmektedir. Vodafone yalın internet kampanyasında alabileceğiniz maksimum hız 16 Mbps’e kadar Adil kullanım noktası 60 GB olarak sunulmaktadır.
  Bulunduğunuz adrese göre alabileceğiniz hız değerleri değişkenlik gösterebilir.

 156. 156

  Alper

  Merhaba.
  Biz 2 haftadan beri bekliyoruz ve bunun için müşteri hizmetlerini de aradık ve bize bayram günü tatilleri nedeniyle gelmediğini ve sizin de dediğiniz gibi 3 ile 7 gün arasında geleceğini söylediler. Fakat hala bekliyoruz ve hiç gelmedi. Aradığımızda alt yapının uygun olup olmadığını hala çözmeye çalıştığını söylediler. Acaba bu kaç gün daha devam edecek ? Teşekkürler.

 157. 157

  Müşteri Hizmetleri

  Alper bey,
  Başvurunuzu web sitemizden yapmadığınız için işlemlerinizin durumunu göremiyorum.
  Normal şartlarda bağlantınız 4 ile 7 gün arasında gerçekleştirilmektedir.
  Sanıyorum ki altyapı veya port ile ilgili bir sorun olabilir, bu konuda en doğru bilgiyi başvuru yaptığınız kanaldan alabilirsiniz.

 158. 158

  Fatih Demirel

  İyi günler, 10 gün önce evde internet başvurusu yaptım. Ailemin evine bağlantı sağlanacağı için annemin bilgileri üzerinden başvuru gerçekleştirdim. Başvuruyu yaptığım merkeze özellikle bağlantının gerçekleşmesi için süre belirtmiş olmama rağmen hala bir geri dönüş yapılmadı. Müşteri hizmetlerinizi arayarak bilgi almak istedim lakin her seferinde en kısa sürede işlemin gerçekleşeceğini söylediler ama hala herhangi bir bilgilendirme yapılmadı. türk telekomdan bağlantı için gelen de eve internet bağlantısı için gelen de olmadı. Şehir dışına çıkma durumu olduğu için özellikle bağlantının zamanı hakkında bilgi almak istemiştim ve bir sorun çıkmayacağı söylendi, acaba kurulum için ne zaman tarafımıza geri dönüş yapılacak?

 159. 159

  Müşteri Hizmetleri

  Fatih bey,
  Başvurunuzun web sitemizden yapılmadığını görüyoruz, bu sebeple yalın internet başvurunuzun şu anki durumunu inceleyemiyoruz.
  Başvuru yaptığınız kanalı arayarak başvuru durumunuzu sorgulayabilir veya 0850 542 0542 numaralı müşteri hizmetlerini aradığınızda aktif başvurunuzun olup olmadığını, var ise bağlantı aşamasında hangi sorunla karşılaşıldığını sorgulayabileceğiniz gibi bağlantınızın yapılacağı tarihi öğrenebilirsiniz.

 160. 160

  ibrahim

  Merhaba benim bir sorum olacak eğer sözleşmeyi imzaladıktan sonra bir sıkıntı olursa(inşallah olmaz) 1 hafta içerisinde iptal ettirirsem ne kadar ücret ödeyeceğim? Sadece modem ücretini mi ödeyeceğim? Bilgilendirirseniz sevinirim.

  Cevaplandırır mısınız başvuru yapmak için sizin cevabınızı bekliyorum

 161. 161

  Müşteri Hizmetleri

  İbrahim bey,
  Tüm firmalar ve kampanyalar için genel olarak ve sözleşmelerde yer alan koşullar doğrultusunda 7 ile 14 gün arasında yasal cayma hakkınız bulunmaktadır.
  Bu süre içerisinde eğer modem veya farklı bir cihaz talebinde bulunur ve talep ettiğiniz ürünü kullanırsanız, firmalar sizden taksitli olarak satın almış olduğunuz cihaz bedelini tek faturada talep edebilirler.

 162. 162

  dural

  iyi günler ben bugun vodafone supernet 49.90 tl lik basrusu yapcaktım ama bayide ki görevlilerbir seyi tam acıklamıyorlar. Benim modemim var sadece internet lazım yani modem almayacağım.bu 24 ay taahütlü paketi alıp 1 veya 2 ay kullanacağım sonrasında kapatmak istesem toplam ne kadar ucret oderim (120 tl dahil mi )

 163. 163

  Müşteri Hizmetleri

  Durali bey, Öncelikle 2 ay sonra internet kullanmayacaksanız taahhütlü bir kampanyaya dahil olmanız mantıklı değildir. Taahhüt bozulduğu anda ne kadar süre internet kullanıldığına bağlı olarak ve alınan indirim ve cihazlara göre değişkenlik gösterecek olması sebebiyle 2 ay sonra şu kadar ücret çıkar diye bir şey söylemek mümkün değildir. Örnek veriyorum; 2 ayrı abone aynı kullanımla ve taahhütle 2 ay sonra abonelik sonlandırmış ve bir abone 120 TL cayma bedeli indiriminden yararlanmıştır, iki aboneye de farklı iptal bedelleri çıkartılır. Varılacak sonuç ise: Kullandığınız ay kadar, taahhüt kapsamında aldığınız tüm indirimler, promosyonlar ve cihaz tutarları taahhüt iptalinde tarafınıza fatura edilir. Siz ek olarak 120 TL indirim aldıysanız bu tutar faturanıza eklenecektir.

 164. 164

  ibrahim

  Peki ping sorunu cıkarmı?

 165. 165

  Müşteri Hizmetleri

  İbrahim bey, hat değerlerinizi kontrol edebilmemiz için iletişim bilgilerinizi iletebilirsiniz.

 166. 166

  osman

  merhaba. ben Dsmart internet abonesiyim.Vodafone yalın internete geçmek istiyorum.1- ttnet airties modem kullanıyorum.modem değişecekmi yoksa aynımı kalacak. 2-internet erişimi için kullandığım ev telefonunu benmi kapatacağım yoksa sizmi kapatacaksınız.(burası biraz sıkıntılı.çünkü duyduğum kadarı ile türk telekomdan fatura gelmeye devam ediyormuş)

 167. 167

  Müşteri Hizmetleri

  Osman bey, Modem almanız gerekmiyor ancak modeminizin tüm operatörlerde kullanılabilen bir modem olması gerekli. İkinci sorunuzda ise, telefon hattınızın faturası Dsmart tarafından yollanıyor ise hattınızı ve internetinizi siz kapatıp sıfırdan Vodafone yalın internet abonesi olmalısınız. Telefon hattınızın faturası Türk Telekom, internet Dsmart ise tüm işlemleri Vodafone sizin adınıza gerçekleştirebilir ve telefon hattınız kapatılıp yalın internet geçişiniz sağlanır.

 168. 168

  Abdullah

  Modem arayüz kullanıcı adı ve şifresi neydi ben giremedim de markası. Huawei vodafone

 169. 169

  Müşteri Hizmetleri

  Abdullah bey, 0850 542 0 542 numaralı müşteri hizmetlerinden veya modem kutusundan çıkan kullanım kılavuzundan modem kullanıcı adı ve parolasını öğrenebilirsiniz.

 170. 170

  İsa

  16 Mbps Sınırsız 49,90 TL kampanyası hala devam ediyor mu?

 171. 171

  Müşteri Hizmetleri

  İsa bey, Vodafone yalın internet fiyatları güncellenmiştir.

 172. 172

  ali

  kampanyanız bu gün itibarı ile hala devam ediyormu. ne zamana kadar devam edicek.

 173. 173

  Müşteri Hizmetleri

  Ali bey, Vodafone yalın internet fiyatları güncellenmiştir.

İNTERNET KAMPANYALARI HAKKINDA BİLMEK İSTEDİKLERİNİZ?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2014 - 2017 internetkampanya.net Tüm Hakları Saklıdır. Tüm firmaların en ucuz internet tarifelerini incele ucuz internet ve kaliteye bir arada sahip ol.